Проста закупівля Распечатать  Закрити вікно 

Проста закупівля – це пропозиції, адресовані невизначеному колу осіб, які можуть використовуватися для комплексної закупівлі МТР (матеріально-технічних ресурсів) за різноманітною номенклатурою або для закупівлі товарів однієї номенклатурної групи.
Крім того, Проста закупівля може використовуватися для збору інформації щодо вартості та умов закупівлі, товарів, робіт, послуг.

Проста закупівля – це процедура оперативної закупки, яка проводиться без попереднього відбору учасників.

Проста закупівля – це багатолотова торгова процедура (до 100 лотів і більше), що дозволяє організатору торгів обрати окремого переможця по кожному лоту.

В торгових процедурах Проста закупівля будь-який учасник Системи може подавати необмежену кількість своїх пропозицій за кожним із лотів процедури, не чекаючи на пропозиції від інших учасників процедури.

Учасники Простої закупівлі при проведенні торгової процедури не бачать найменувань організацій-конкурентів, але бачать ціни поданих ними пропозицій.

Організатор бачить як ціни пропозицій учасників, так і найменування організацій кожного учасника.

Проведення торгової процедури Проста закупівля не накладає на організатора цієї процедури безумовного зобов’язання укласти договір з будь-ким із учасників, які подали свої пропозиції.
В організатора процедури Проста закупівля є можливість по кожному лоту:

  • обрати переможця (прийняти одну з пропозицій, що надійшла);
  • відхилити усі пропозиції, що надійшли.


Ця папка містить інформацію про всі Прості закупівлі, які розташовані на Торговому майданчику Системи:

  • Сторінка Список дійсних простіх закупівель містить інформацію про всі дійсні прості закупівля, які були організовані та розміщені Учасниками на Порталі та які є актуальними на момент перегляду Вами даної сторінки.
  • Сторінка Архів простих закупівель містить інформацію про всі прості закупівлі, термін проведення яких минув (процедури завершились). Тут Ви можете ознайомитися з результатами проведення цих торгових процедур.