Конкурси Распечатать  Закрити вікно 

Конкурс – багатолотова процедура закупки із попереднім відбором претендентів, що дозволяє Організатору закупок обрати переможця окремо за кожним лотом.

Торгова процедура відбувається за критеріями, які Організатор формує в повідомленні, а також в документації за кожним лотом.

Ціна пропозиції не є головним критерієм вибору переможця торгів за лотом.v

Процедура може бути організована в закритій або відкритій формі.

Зміст заявок претендентів та їхні цінові пропозиції стають доступними для перегляду Організатором після настання дати закінчення прийому заявок.

Організатор може скористатися процедурою переторжки за будь-яким із лотів, якщо до закупок за лотом було допущено не менше двох організацій.

Вибір переможця в цій процедурі є обов’язковим.

Загальна тривалість процедури «Конкурс» не може перевищувати 90 діб.


Ця папка містить інформацію про всі процедури «Конкурс», які розміщені на Торговому майданчику Системи:
  • Сторінка Список оголошених конкурсів містить інформацію про всі дійсні процедури «Конкурс», які були організовані та розміщені Учасниками у Системі та в яких ще не настала дата розкриття конвертів на момент перегляду Вами цієї сторінки.
  • Сторінка Список дійсних конкурсів містить інформацію про всі дійсні процедури «Конкурс», які були організовані та розміщені Учасниками у Системі, та в яких вже настала дата розкриття конвертів на момент перегляду Вами цієї сторінки.
  • Сторінка Архів конкурсів містить інформацію про всі процедури «Конкурс», строк проведення яких минув (процедури завершились). Тут Ви можете ознайомитись з результатами проведення даних процедур.

Для авторизованих користувачів можуть бути відображені наступні сторінки:
  • Сторінка Мої конкурси містить інформацію про всі процедури «Конкурси», які були організовані та розміщені в Системі від імені Вашої організації.
  • Сторінка Конкурси за моєю участю містить інформацію про всі процедури «Конкурси», які були організовані та розміщені в Системі іншими учасниками Системи, і в яких ви берете (або брали) участь.
  • Сторінка Конкурси за участю моєї організації містить інформацію про всі процедури «Конкурси», які були організовані та розміщені в Системі іншими учасниками Системи, і в яких Ви або співробітники Вашої організації берете (або брали) участь.
  • Сторінка Створити новий конкурс містить електронну форму спеціального зразка, за допомогою якої Ви зможете створити нову процедуру «Конкурс» та розмістити цю інформацію в Системі (стати організатором даної процедури).