Запит пропозицій Распечатать  Закрити вікно 

Запит пропозицій покупця – багатолотова торгова процедура з попереднім відбором претендентів, що дозволяє Організатору торгів обрати переможця окремо по кожному лоту.

Торгова процедура відбувається за критеріями, які формує Організатор у повідомленні, а також в документації по кожному лоту.

Процедура може бути організована в закритій чи відкритій формі.

Організатор може скористатися процедурою переторжки по будь-якому із лотів, якщо до участі по лоту допущено не менше, ніж дві організації.

Вибір переможця не є обов’язковим, на етапі відбору учасників можна відхилити усі заявки (з обґрунтуванням причин).

Загальна тривалість процедури «Запит пропозицій» не може перевищувати 60 діб.

Ця папка містить інформацію про всі процедури «Запит пропозицій покупця» для товарів, робіт та послуг, що розміщені на Торговому майданчику Системи:

  • Сторінка Список оголошених запитів пропозицій містить інформацію про всі процедури «Запит пропозицій», які були організовані та розміщені на Торговому майданчику Системи, для яких ще не наступила дата розкриття конвертів.
  • Сторінка Список дійсних запитів пропозицій містить інформацію про всі процедури «Запит пропозицій», які були організовані та розміщені на Торговому майданчику Системи, для яких вже настала дата розкриття конвертів.
  • Сторінка Архів запитів пропозицій містить інформацію про всі процедури «Запит пропозицій покупця», які були організовані та розміщені на Торговому майданчику Системи, вже завершились та на даний момент перебувають в архіві.
  • Сторінка Створити новий запит пропозицій містить електронну форму спеціального зразка, за допомогою якої Ви зможете створити нову процедуру «Запит пропозицій» та розмістити цю інформацію в Системі (стати організатором даної процедури).

Для авторизованих користувачів можуть бути відображені наступні сторінки:
  • Сторінка Мої запити пропозицій містить інформацію про всі процедури «Запит пропозицій», які були організовані та розміщені в Системі від імені Вашої організації.
  • Сторінка Запити пропозицій за моєю участю містить інформацію про всі процедури «Запит пропозицій», які були організовані та розміщені в Системі іншими учасниками Системи, і в яких ви берете (або брали) участь.
  • Сторінка Запити пропозицій за участю моєї організації містить інформацію про всі процедури «Запит пропозицій», які були організовані та розміщені в Системі іншими учасниками Системи, і в яких Ви або співробітники Вашої організації берете (або брали) участь.
  • Сторінка Створити новий запит пропозицій містить електронну форму спеціального зразка, за допомогою якої Ви зможете створити нову процедуру «Запит пропозицій» та розмістити цю інформацію в Системі (стати організатором даної процедури).