Запит цін Распечатать  Закрити вікно 

Запит цін – це багатолотова процедура закупки, при проведенні якої Організатор завчасно інформує постачальників про потребу в продукції, запрошує їх подавати цінові пропозиції.
Критерієм для вибору переможця є ціна пропозиції.

Процедура «Запит цін» призначена для закупок продукції за наявності термінової потреби у ній, або якщо проведення інших типів торгових процедур з будь-яких причин є недоцільним.

«Запит цін» не тягне за собою зобов’язання Організатора укладати договір із переможцем; вибір переможця також не є обов’язковим.

Процедура може бути організована в закритій чи відкритій формі.
Ціна пропозиції є відкритою для перегляду Організатором та учасниками з моменту подачі пропозиції. Назви організацій-конкурентів учасники не бачать.

Переможець процедури закупки визначається Організатором по кожному лоту вручну.

Якщо в закупівлі беруть участь не менше двох організацій, Організатор може встановити проведення переторжки за даним лотом.

Протокол оцінки та співставлення заявок учасників (Підсумковий протокол) містить ранжируваний список всіх учасників, що допущені до участі в торгах.

Загальна тривалість процедури «Запит цін» не може перевищувати 60 діб.


Ця папка містить інформацію про всі Запити цін, які розміщені на Торговому майданчику Системи:
  • Сторінка Список оголошених запитів цін містить інформацію про всі запити цін покупця, які були організовані та розміщені Учасниками у Системі та в яких ще не настала дата розкриття конвертів на момент перегляду Вами цієї сторінки.
  • Сторінка Список дійсних запитів цін містить інформацію про всі дійсні Запити цін покупця, які були організовані та розміщені Учасниками у Системі, та в яких вже настала дата розкриття конвертів на момент перегляду Вами цієї сторінки.
  • Сторінка Архів запитів цін містить інформацію про всі Запити цін покупця строк проведення яких минув (процедури завершились). Тут Ви можете ознайомитись з результатами проведення даних процедур.

Для авторизованих користувачів можуть бути відображені наступні сторінки:
  • Сторінка Мої запити цін містить інформацію про всі процедури «Запит цін», які були організовані та розміщені в Системі від імені Вашої організації.
  • Сторінка Запити цін за моєю участю містить інформацію про всі процедури «Запит цін», які були організовані та розміщені в Системі іншими учасниками Системи, і в яких ви берете (або брали) участь.
  • Сторінка Запити цін за участю моєї організації містить інформацію про всі процедури «Запит цін», які були організовані та розміщені в Системі іншими учасниками Системи, і в яких Ви або співробітники Вашої організації берете (або брали) участь.
  • Сторінка Створити новий запит цін містить електронну форму спеціального зразка, за допомогою якої Ви зможете створити нову процедуру «Запит цін покупця» та розмістити цю інформацію в Системі (стати організатором даної процедури).