Аукціон покупця Распечатать  Закрити вікно 

Головна особливість аукціону полягає в тому, що жодна із умов, зазначених організатором у повідомленні про проведення торгів, не підлягає обговоренню або можливій зміні. Учасники цієї процедури подають свої пропозиції тільки у вигляді ціни на предмет договору. Оцінка пропозицій, що надійшли, також відбувається строго за ціною.

Будь-який учасник аукціону може подати необмежену кількість цінових пропозицій на торгах за одним і тим самим предметом договору, не дочікуючись, поки інші учасники подадуть свої пропозиції.

Торгова процедура Аукціон має наступні особливості проведення:

 • Завжди передбачена процедура попереднього відбору учасників аукціону, тобто учасником такого аукціону може стати тільки той претендент, який подав заявку на участь в аукціоні та виконав усі умови, зазначені організатором торгів у повідомленні, а також в аукціонній документації;

 • Будь-який учасник Системи має можливість завантажити аукціонну документацію для підготовки своєї Заявки на участь в аукціоні (стати претендентом на участь);

 • Заявка на участь в аукціоні та додані до неї документи подаються претендентами в запечатаних електронних конвертах, і до настання дати закінчення прийому заявок ніхто з претендентів на участь у торгах, а також і сам організатор аукціону, не має можливості ознайомитися із вмістом конвертів;

 • Один претендент має можливість подати тільки одну Заявку на участь в аукціоні, але до настання дати закінчення прийому заявок він має можливість вносити зміни до своєї Заявки необмежену кількість разів;

 • Передбачена система стягнення організатором торгів певних видів фінансового забезпечення заявок (завдаток) з претендентів на участь в аукціоні;

 • Аукціон починається з моменту публікації в Системі організатором торгів Протоколу визначення учасників аукціону;

 • Учасники аукціону (претенденти, допущені організатором торгів до подальшої участі в аукціоні) мають можливість подавати свої цінові пропозиції організатору торгів (робити ставки) безпосередньо після публікації Протоколу визначення учасників аукціону;

 • Аукціон проводиться в режимі «on-line» з моменту публікації в Системі Протоколу визначення учасників аукціону;
Цінові пропозиції подаються учасниками у відкритих електронних конвертах, тобто будь-який учасник аукціону робить свою ставку, а всі інші учасники торгів, в тому числі й сам організатор аукціону, мають можливість одразу ознайомитися зі змістом поданої пропозиції.

Учасники цієї процедури подають свої цінові пропозиції (роблять ставки) на пониження ціни предмета договору, виставленого на торги. У разі надходження пропозицій на продажу від декількох учасників, переможцем визнається учасник, який запропонував найнижчу ціну.

Ця папка містить інформацію про всі аукціони покупця товарів, робіт і послуг, які розміщені на Торговому майданчику Системи:
 • Сторінка Список оголошених аукціонів містить інформацію про всі оголошені процедури Аукціон покупця, які були організовані та розміщені Учасниками в Системі та в яких ще не настала дата відбору учасників на момент перегляду Вами даної сторінки.

 • Сторінка Список дійсних аукціонів містить інформацію про всі дійсні процедури Аукціон покупця, які були організовані та розміщені Учасниками в Системі та є актуальними на момент перегляду Вами даної сторінки (в яких настала дата відбору учасників).

 • Сторінка Архів аукціонів містить інформацію про всі процедури Аукціон покупця, термін проведення яких минув (процедури завершилися). Тут Ви можете ознайомитися з результатами проведення цих процедур.

Ця папка також містить інформацію про всі аукціони покупця товарів, робіт і послуг, які стосуються лише Вашої організації:
 • Сторінка Мої аукціони містить інформацію про всі процедури Аукціон покупця, які були організовані та розміщені в Системі від імені Вашої організації.
 • Сторінка Аукціони з моєю участю містить інформацію про всі процедури Аукціон покупця, які були організовані та розміщені в Системі іншими учасниками Системи і в яких Ваша організація бере (або брала) участь.
 • Сторінка Створити новий аукціон покупця містить електронну форму спеціального зразка. Заповнивши цю форму, Ви можете створити нову процедуру Аукціон покупця і розмістити інформацію в Системі (виступити організатором даної процедури).