Аукціон на продаж обсягами Распечатать  Закрити вікно 

Головна особливість аукціону полягає в тому, що жодна із умов, зазначених організатором у повідомленні про проведення торгів, не підлягає обговоренню або можливій зміні. Учасники цієї процедури подають свої пропозиції тільки у вигляді ціни на предмет договору. Оцінка пропозицій, що надійшли, також відбувається строго за ціною.

Будь-який учасник аукціону може подати необмежену кількість цінових пропозицій на торгах за одним і тим самим предметом договору, не дочікуючись, поки інші учасники подадуть свої пропозиції.

Торгова процедура Аукціон має наступні особливості проведення:
Завжди передбачена процедура попереднього відбору учасників аукціону, тобто учасником такого аукціону може стати тільки той претендент, який подав заявку на участь в аукціоні та виконав усі умови, зазначені організатором торгів у повідомленні, а також в аукціонній документації;

Будь-який учасник Системи має можливість завантажити аукціонну документацію для підготовки своєї Заявки на участь в аукціоні (стати претендентом на участь);

Заявка на участь в аукціоні та додані до неї документи подаються претендентами в запечатаних електронних конвертах, і до настання дати закінчення прийому заявок ніхто з претендентів на участь у торгах, а також і сам організатор аукціону, не має можливості ознайомитися із вмістом конвертів;

Один претендент має можливість подати тільки одну Заявку на участь в аукціоні, але до настання дати закінчення прийому заявок він має можливість вносити зміни до своєї Заявки необмежену кількість разів;

Аукціон починається з моменту публікації в Системі організатором торгів Протоколу визначення учасників аукціону;

Учасники аукціону (претенденти, допущені організатором торгів до подальшої участі в аукціоні) мають можливість подавати свої цінові пропозиції організатору торгів (робити ставки) безпосередньо після публікації Протоколу визначення учасників аукціону;

Аукціон проводиться в режимі «on-line» з моменту публікації в Системі Протоколу визначення учасників аукціону;

 • Цінові пропозиції подаються учасниками у відкритих електронних конвертах, тобто будь-який учасник аукціону робить свою ставку, а всі інші учасники торгів, в тому числі й сам організатор аукціону, мають можливість одразу ознайомитися зі змістом поданої пропозиції.
 • Крок аукціону може бути заданий організатором в розрізі від 5 до 200 грошових одиниць, вказаних організатором;
 • Розмір ставки має бути кратний розміру кроку - ставка може відрізнятися від поточний ціни на 1 крок, на 2 кроки і т.д.
  Функцію автоброкера в даній процедурі не передбачено.
 • Учасники аукціону в своїй пропозиції вказують об\'єм (к-сть)продукції, який вони готові придбати, а також ціну, по якій вони можуть його придбати.
 • Організатор вказує загальну к-сть (об\'єм) товару чи продукції, що продається. Цей об\'єм розподілюється між учасниками по ціні, яку вони подали.
 • Учасники цієї процедури подають свої цінові пропозиції (роблять ставки) на пониження ціни предмета договору, виставленого на торги. У разі надходження пропозицій на продажу від декількох учасників, переможцем визнається учасник, який запропонував найнижчу ціну.

  Ця папка містить інформацію про всі аукціони покупця товарів, робіт і послуг, які розміщені на Торговому майданчику Системи:
  Сторінка Список оголошених аукціонів містить інформацію про всі оголошені процедури Аукціон покупця, які були організовані та розміщені Учасниками в Системі та в яких ще не настала дата відбору учасників на момент перегляду Вами даної сторінки.

  Сторінка Список дійсних аукціонів містить інформацію про всі дійсні процедури Аукціон покупця, які були організовані та розміщені Учасниками в Системі та є актуальними на момент перегляду Вами даної сторінки (в яких настала дата відбору учасників).

  Сторінка Архів аукціонів містить інформацію про всі процедури Аукціон покупця, термін проведення яких минув (процедури завершилися). Тут Ви можете ознайомитися з результатами проведення цих процедур.

  Ця папка також містить інформацію про всі аукціони покупця товарів, робіт і послуг, які стосуються лише Вашої організації:
  Сторінка Мої аукціони містить інформацію про всі процедури Аукціон покупця, які були організовані та розміщені в Системі від імені Вашої організації.
  Сторінка Аукціони з моєю участю містить інформацію про всі процедури Аукціон покупця, які були організовані та розміщені в Системі іншими учасниками Системи і в яких Ваша організація бере (або брала) участь.
  Сторінка Створити новий аукціон покупця містить електронну форму спеціального зразка. Заповнивши цю форму, Ви можете створити нову процедуру Аукціон покупця і розмістити інформацію в Системі (виступити організатором даної процедури).