Українська Російська (київський час)
Телефон (044) 594-89-99 Закажите звонок
На головну Написати лист Друк
На главную Торговий портал "Фабрікант.юа"
Увійти до Системи Зареєструватися
Я забув пароль
 
Розгорнути меню

Загальна інформація
 Торгова документація 
 Пропозиції - 2 
 Протоколи 
 Документи - 0 

Отримувати розсилку по таких торгам! 

Купити "Тонери для принтера Тонер до MPC2551 magenta - 2 шт.,Тонер до MPC2551 cyan -2 шт., Тонер до MPC2551 black -2 шт., Тонер до MPC2551 yellow-2 шт."

Повідомлення про проведення торгової процедури "Проста закупівля № 1194108"
Організатор процедури:Товариство з обмеженою відповідальністю "Смарт Енерджі" (УГВ/ПЕП), Україна, 01034, Київ , Київ, вул. Пушкінська, 7
Замовник:ПрАТ "Укргазвидобуток"
Контактна особа:Скубрий Сергей Сергеевич
Менеджер ОМТС
Загальна назва закупівлі:Тонери для принтера Тонер до MPC2551 magenta - 2 шт.,Тонер до MPC2551 cyan -2 шт., Тонер до MPC2551 black -2 шт., Тонер до MPC2551 yellow-2 шт.
Предмет договору
(найменування товарів, робіт, послуг)
№ лоту Предмет договору Кількість Початкова ціна лоту
1 Персональные компьютеры
Тонер до MPC2551 magenta - 2 шт.,Тонер до MPC2551 cyan -2 шт., Тонер до MPC2551 black -2 шт., Тонер до MPC2551 yellow
1 договірБез вказівки ціни
Умови оплати:Часткова оплата (аванс). 50%. Згідно умов договору
Умови поставки:Доставка до місця. Доставка до місця. DDP, згідно з Міжнародними правилами інтерпретації комерційних термінів ІНКОТЕРМC (редакція 2000 року) офіс: м. Харків, вул. Сумська 43 б.
Поставка бажано не пізніше 8.01.2018
Терміни виконання предмету договору:Право власності на товар та ризики випадкового знищення товару переходить до Покупця після передачі товару Покупцю.
Товаром Постачальник зобов’язаний передати Покупцеві наступні документи, що стосуються Товару: оригінал рахунку, видаткову накладну, паспорт якості заводу-виробника та/або сертифікат якості на товар.
Дата публікації:26.12.2018 10:14
Дата завершення процедури:27.12.2018 14:00
Дата підбиття підсумків:28.12.2018 08:16
Місце проведення:Організатор приймає комерційні пропозиції виключно через ЕТП Fabrikant.ua
Порядок подачі пропозицій:Пропозиції щодо даного предмету договору (або по окремих лотах) подаються в електронній формі учасниками торгової процедури за допомогою системи електронного документообігу на сайті в мережі Інтернет за адресою: www.fabrikant.ua. Пропозиція та електронні документи, які до неї належать, не повинні містити недостовірну та суперечливу інформацію.
Коментарі:Комерційна пропозиція повинні бути згідно форми (Форма додана у розділі "Документація по торгам") на фірменому бланку з печаткою підприємства учасника конкурсу і вкладена разом з пропозицією по лоту
Разом із пропозицією обовязково надати Документи від контрагента (перелік наведено у розділі "Документація по торгам")
Технічні параметри надано в Специфікації (додана у розділі "Документація по торгам")
У разі відсутності інформації по будь-якій із вимог Покупця викладених вище чи відсутності документації, зазначеної у вимогах Покупця, останній залишає за собою право відмовитися від такої пропозиції без додаткових повідомлень.
- УЧАСТЬ У ТОРГОВІЙ ПРОЦЕДУРІ БУДЕ ВИЗНАНО ПрАТ "Укргазвидобуток", ЯК ЗГОДА З УМОВАМИ ДОГОВОРУ(додається у розділі "Документація по торгам").
Запропонована вартість товару повинна бути чітко та остаточно визначена без будь-яких посилань, обмежень або застережень. Невраховані у вартості витрати учасника оплачуватися замовником окремо не будуть.
Контакти для отримання додаткових відомостей з технічних питань: технік з системного адміністрування Нікіфоров Андрій Валерійович тел./моб. 067-571-12-28


Подача пропозицій (надіслання заявок на участь) через Систему гарантує їх розгляд організатором даної торгової процедури.