Українська Російська (київський час)
Телефон (044) 594-89-99 Закажите звонок
На головну Написати лист Друк
На главную Торговий портал "Фабрікант.юа"
Увійти до Системи Зареєструватися
Я забув пароль
 
Розгорнути меню

Загальна інформація
 Торгова документація 
 Пропозиції - 2 
 Протоколи 
 Документи - 0 

Отримувати розсилку по таких торгам! 

Купити "Зонд мембранний (комплект), вихід 1/8" NPT (зовнішня), довжина - 4", монтаж - 3/4" NPT (зовнішня), GP2-206-SS-4, GENIE"

Повідомлення про проведення торгової процедури "Проста закупівля № 1193284"
Організатор процедури:Товариство з обмеженою відповідальністю "Смарт Енерджі" (УГВ/ПЕП), Україна, 01034, Київ , Київ, вул. Пушкінська, 7
Замовник:ПрАТ "Укргазвидобуток" Контакти для отримання додаткових відомостей з технічних питань: Нач. відділу АСУТП Кравченко Андрій Васильович тел./моб. 067-572-55-07
Контактна особа:Коваленко Евгений Борисович
Начальник ОМТС
Загальна назва закупівлі:Зонд мембранний (комплект), вихід 1/8" NPT (зовнішня), довжина - 4", монтаж - 3/4" NPT (зовнішня), GP2-206-SS-4, GENIE
Предмет договору
(найменування товарів, робіт, послуг)
№ лоту Предмет договору Кількість Початкова ціна лоту
1 Оборудование для разделения, отбора и приготовления проб (без лабораторного)
Зонд мембранний (комплект), вихід 1/8" NPT (зовнішня), довжина - 4", монтаж - 3/4" NPT (зовнішня), GP2-206-SS-4, GENIE
2 шт.Без вказівки ціни
Умови оплати:Часткова оплата (аванс). 50%. Порядок розрахунків: Покупець здійснює попередню 50 % оплату вартості товару протягом 7 (семи) банківських днів з моменту підписання Договору та після отримання рахунку від Постачальника. Покупець здійснює остаточний розрахунок 50% вартості по факту поставки товару на протязі 7 (семи) банківських днів.
!!!! Увага Вартість доставки повинна бути включена в ціну пропозиції.
Умови поставки:Згідно Інкотермс. DDP. Доставка до місця. DDP, згідно з Міжнародними правилами інтерпретації комерційних термінів ІНКОТЕРМC офіс: м. Харків, вул. Сумська 43 б.
Поставка не пізніше 30.08.2018р.
Терміни виконання предмету договору:Поставка не пізніше 30.08.2018р.
Дата публікації:04.07.2018 12:31
Дата завершення процедури:09.07.2018 16:00
Дата підбиття підсумків:10.07.2018 09:39
Місце проведення:Організатор приймає комерційні пропозиції виключно через ЕТП Fabrikant.ua
Порядок подачі пропозицій:Пропозиції щодо даного предмету договору (або по окремих лотах) подаються в електронній формі учасниками торгової процедури за допомогою системи електронного документообігу на сайті в мережі Інтернет за адресою: www.fabrikant.ua. Пропозиція та електронні документи, які до неї належать, не повинні містити недостовірну та суперечливу інформацію.
Коментарі:Технічні параметри та нумерация моделей з додатковими номерами деталей наведено у розділі "Документація по торгам"
Комерційна пропозиція повинна бути на фірменому бланку з печаткою підприємства учасника конкурсу і вкладена разом з пропозицією по лоту (форму наведено у розділі "Документація по торгам")
Разом із пропозицією обовязково надати Документи від контрагента (перелік наведено у розділі "Документація по торгам")
У разі відсутності інформації по будь-якій із вимог Покупця викладених вище чи відсутності документації, зазначеної у вимогах Покупця, останній залишає за собою право відмовитися від такої пропозиції без додаткових повідомлень.
- УЧАСТЬ У ТОРГОВІЙ ПРОЦЕДУРІ БУДЕ ВИЗНАНО ПрАТ "Укргазвидобуток", ЯК ЗГОДА З УМОВАМИ ДОГОВОРУ(додається у розділі "Документація по торгам").
Запропонована вартість товару повинна бути чітко та остаточно визначена без будь-яких посилань, обмежень або застережень. Невраховані у вартості витрати учасника оплачуватися замовником окремо не будуть.


Подача пропозицій (надіслання заявок на участь) через Систему гарантує їх розгляд організатором даної торгової процедури.