Українська Російська (київський час)
Телефон (044) 594-89-99 Закажите звонок
На головну Написати лист Друк
На главную Торговий портал "Фабрікант.юа"
Увійти до Системи Зареєструватися
Я забув пароль
 
Розгорнути меню

Загальна інформація
 Торгова документація 
 Пропозиції - 2 
 Протоколи 
 Документи - 0 

Отримувати розсилку по таких торгам! 

Купити "Ёмкость полиэтиленовая двухслойная для воды V=3 м.куб усиленная рёбрами жёсткости. Монтаж - горизонтальное размещение."

Повідомлення про проведення торгової процедури "Проста закупівля № 1190673"
Організатор процедури:Товариство з обмеженою відповідальністю "Смарт Енерджі" (УГВ/ПЕП), Україна, 01034, Київ , Київ, вул. Пушкінська, 7
Замовник:ПрАТ "Укргазвидобуток"
Контактна особа:Скорик Геннадий Владимирович
Менеджер ОМТС
Загальна назва закупівлі:Ёмкость полиэтиленовая двухслойная для воды V=3 м.куб усиленная рёбрами жёсткости. Монтаж - горизонтальное размещение.
Предмет договору
(найменування товарів, робіт, послуг)
№ лоту Предмет договору Кількість Початкова ціна лоту
1 Бочки полиэтиленовые
Требование к ёмкости V=3 м.куб: - резервуар подземной установки горизотнального размещения для воды хозбытового назначения; - материал - полиэтилен с добавлением состава ультрафиолетового стабилизатора; - стенки двухслойные усиленные рёбрами жёрсткости; - горловина с люком- высота горловины 1300 мм, внутрений диаметр 700 мм; - на верхней стенке ёмкости предусмотреть штуцер для налива воды Ду 32 с резьбовым окончанием под монтаж пластикового отвода Ду 32, высотой 100 мм; - на верхней стенке ёмкости предусмотреть штуцер с опуском пера к днищу ёмкости для забора воды Ду 32 с резьбовым окончанием под монтаж пластикового отвода Ду 32, высотой 100 мм выше верха ёмкости.
1 шт.Без вказівки ціни
Умови оплати:Передплата. 100%. согласно условий договора.
Умови поставки:Склад Покупця. Дата поставки не позже 01.06.2017г.
Стоимость доставки необходимо включить в цену предложения.
Терміни виконання предмету договору:Требование к ёмкости V=3 м.куб:
- резервуар подземной установки горизотнального размещения для воды хоз.бытового назначения;
- материал - полиэтилен с добавлением состава ультрафиолетового стабилизатора;
- стенки двухслойные усиленные рёбрами жёсткости;
- горловина с люком расположением внутри шахты; высота шахты 1300 мм, внутрений диаметр 1000 мм;
- в местах примыкания шахты к ёмкости предусмотреть усиление жёсткости и герметичное соединение;
- наружные стенки шахты во избежании коррозии изолировать БРМ ;
- на верхней стенке ёмкости предусмотреть штуцер для налива воды Ду 32 с резьбовым окончанием под монтаж пластикового отвода Ду 32, выше верха ёмкости высотой 100 мм;
- на верхней стенке ёмкости предусмотреть штуцер с опуском пера, из ПВХ или нержавеющей трубы, к днищу ёмкости для забора воды Ду 32 с резьбовым окончанием под монтаж пластикового отвода Ду 32, высотой 100 мм выше верха ёмкости;
- в люке ёмкости предусмотреть переливной патрубок Ду 32 герметично устроенный в крышке и выводом на наружу шахты на высоте 1100 мм.
Дата публікації:21.04.2017 10:35
Дата завершення процедури:25.04.2017 12:57
Дата підбиття підсумків:26.04.2017 09:55
Місце проведення:Організатор приймає комерційні пропозиції виключно через ЕТП Fabrikant.ua
Порядок подачі пропозицій:Пропозиції щодо даного предмету договору (або по окремих лотах) подаються в електронній формі учасниками торгової процедури за допомогою системи електронного документообігу на сайті в мережі Інтернет за адресою: www.fabrikant.ua. Пропозиція та електронні документи, які до неї належать, не повинні містити недостовірну та суперечливу інформацію.
Коментарі:Комерційна пропозиція повинні бути на фірменому бланку з печаткою підприємства учасника конкурсу і вкладена разом з пропозицією по лоту
Разом із пропозицією обовязково надати наступну інформацію:
- статус платника податку підприємства-постачальника;
- копія сертифікату санепідемічного застосування або санепідем ичний висновок на запропоновану продукцію;
Документи контрагента (перелік наведено у розділі "Документація по торгам")
У разі відсутності інформації по будь-якій із вимог Покупця викладених вище чи відсутності документації, зазначеної у вимогах Покупця, останній залишає за собою право відмовитися від такої пропозиції без додаткових повідомлень.
- УЧАСТЬ У ТОРГОВІЙ ПРОЦЕДУРІ БУДЕ ВИЗНАНО ПрАТ "Укргазвидобуток", ЯК ЗГОДА З УМОВАМИ ДОГОВОРУ(додається у розділі "Документація по торгам").
Запропонована вартість товару повинна бути чітко та остаточно визначена без будь-яких посилань, обмежень або застережень. Невраховані у вартості витрати учасника оплачуватися замовником окремо не будуть.
!!!!! В обов'язковому порядку, надання фото запропонованого товару та опис характеристик для порівняння з заявленими характеристиками на конкурс (матеріал, властивості та інше);


Подача пропозицій (надіслання заявок на участь) через Систему гарантує їх розгляд організатором даної торгової процедури.